Decydujące starcie Ślepska Malow Suwałki z Nowak-Mosty MKS Będzin w walce o play-off PlusLigi
Zbliża się kolejna, 23. runda rywalizacji PlusLigi w siatkówce mężczyzn. W najbliższy poniedziałek, lokalna drużyna Ślepska Malow Suwałki stanie do walki na własnym terenie, w hali Suwałki Arena. Ich przeciwnikiem będzie zespół Nowak-Mosty MKS Będzin. Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczęcie meczu zaplanowane są na godzinę 17:30.
Fani drużyny Biało-Niebieskich z pewnością zapełnią trybuny Suwałki Arena, aby wesprzeć swoich ulubieńców kierowanych przez trenera Dominika Kwapisiewicza. Stawką spotkania będzie walka z drużyną Nowak-Mosty MKS Będzin, obecnie zajmującą przedostatnie miejsce w tabeli ligowej. W tej konfrontacji, gospodarze meczu są faworytami i mają realne szanse na awans do fazy play-off.
Jeśli siatkarze zespołu Ślepska Malow chcą utrzymać się w gronie ekip walczących o miejsce w pierwszej ósemce ligi, muszą wygrać nadchodzący mecz, najlepiej zdobywając pełną pulę trzech punktów. Historyczne statystyki PlusLigi również przemawiają na korzyść drużyny z Suwałk – w czterech dotychczasowych spotkaniach z zespołem z Będzina, zawsze zwyciężali. Ich bilans setów to 12:3. W ich pierwszym starciu w obecnym sezonie, suwalska drużyna pokonała rywali na ich terenie, wygrywając 3:2.

Aktywny wypoczynek czeka w Zielonej Przystani w Dąbiu!
XIX Mistrzostwa Europy Mażoretek w Będzinie: Sport i Widowisko w Jednym
Sportowe zmagania i hołd dla Henryka Grabowskiego na XI Olimpiadzie w Czeladzi!
Ostojada 2026: sportowa integracja w sercu Czeladzi
Siewierz z dofinansowaniem na sportowe zajęcia dla uczniów klas I-III
Czeladź w rytmie tańca na konkursie „Złap marzenie”